SPORTOWY WEEKEND: Będzie się działo!

Sport

SPORTOWY WEEKEND: Będzie się działo!

31.05.2019
autor: mjk
W sobotę Dzień Dziecka, który można (a nawet trzeba) obchodzić na sportowo, a w niedzielę sporo ciekawych wydarzeń do zobaczenia.

W sobotę warto wybrać się pooglądać młodych adeptów sztuk walki. Bądź silny jak Słoń, odważny jak Orzeł i sprytny jak Małpa. Bądź odważnym Kurpiem i Polakiem. Bądź kimś o kim marzyłeś całe dzieciństwo. Zostań Małym Mistrzem Kurpii - tak reklamują Kuźnię Małych Mistrzów organizatorzy. O 9.30 w Gym4U (Pułtuska 31) rozpoczną się walki dzieci i młodzieży.

W niedzielę pierwsi rozpoczną zmagania piłkarze Bugu Wyszków. W Warszawie o 10.00 zagrają z Agape Białołęka. Liczymy na punkty naszych graczy.

O 11.00 zaczną się mecze ostatniej kolejki Wyszków Ligi. Co prawda pierwszego mistrza tych rozgrywek już znamy, ale warto pokibicować amatorom futbolu.

W samo południe ulicami Wyszkowa przejedzie parada motocykli w ramach corocznego Motoserca. Od 10.00 rozpocznie się zbiórka krwi, którą jak co roku organizują motocykliści. Warto zajrzeć w okolice miejskiego basenu.

O 13.00 w Krasnosielcu swój mecz rozpocznie WKS Mystkówiec, którego przeciwnikiem będzie miejscowy GUKS (w poprzedniej kolejce przegrał z Wymakraczem Długosiodło 1:4). Mamy nadzieję na kolejne punkty mystkówian.

W stolicy, na stadionie Polonii, ostatni mecz w tym sezonie zagrają Wyszków Rhinos. Ich przeciwnikiem będą Warsaw Mets.

Loczki Wyszków zagrają o 16.00 z Tygrysem Huta Mińska. Ekipa rywalek najprawdopodobniej opuści II ligę, ale dla wyszkowianek najważniejsze jest zwycięstwo po dwóch nieudanych spotkaniach wyjazdowych (w Olsztynie i Ząbkach).

Godzinę później, o 17.00 do boju przystąpią piłkarze WKS Rząśnik. Na swoim boisku podejmą Koronę Warszawa, czyli ekipę, która walczy o pozostanie w A-klasie. Aby rząśniczanie zapewnili sobie pobyt w tej klasie rozgrywkowej w przyszłym sezonie powinni wygrać.Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość