Sportowcy też zagrają dla Michałka

Sport

Sportowcy też zagrają dla Michałka

02.10.2020
autor:
Do wielkiej akcji zbierania środków na leczenie małego Michałka Boguckiego, chorego na SMA typu 1, włączają się miłośnicy piłki nożnej. Turniej charytatywny odbędzie się 17 października (sobota) na orliku przy ZS w Starym Bosewie.
 
O walce rodziców Michałka o zdrowie malucha pisaliśmy już wielokrotnie. „Stanęliśmy przed życiowym wyzwaniem. Musimy ratować nasze dziecko, ale dostępne leczenie to w naszym przypadku za mało… Potrzebujemy zdecydowanego uderzenia w chorobę, a naszą jedyną szansą jest terapia genowa, która daje nadzieję na zatrzymanie rozwoju choroby. To dla naszego synka ratunek, którego potrzebujemy właściwie natychmiast! Niestety, na naszej drodze stanął ogromny mur - kosztorys leczenia. Koszt leczenia jest niewyobrażalnie wysoki - dla nas zebranie takiej kwoty brzmi, jakby ktoś powiedział, że podaruje nam gwiazdkę z nieba… Sami nie mamy szans!”
Odzew i chęć niesienia pomocy ze strony mieszkańców powiatu wyszkowskiego są bardzo duże. Do akcji wkraczają też sportowcy, którzy zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej.
Zbiórka dla Michałka prowadzona jest przez stronę siepomaga.pl. Jeśli chcesz pomóc, kliknij TUTAJ.Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość