Sportowa wigilia (foto)

Sport

Sportowa wigilia (foto)

24.12.2018
autor: mjk

Jak co roku zawodnicy, trenerzy, działacze i rodzice wyszkowskich sportowców spotkali się na wigilijnym spotkaniu. 20 grudnia w hali WOSiR wszyscy związani z naszym sportem złożyli sobie życzenia i przełamali się opłatkiem.
 

W tym roku okolicznościowe dyplomy z rąk burmistrza Grzegorza Nowosielskiego odebrali: Bambero Team, Bug Wyszków, Klub Kolarski Catena Wyszków, KS Camper, Gimnazjon Wyszków, UKS Jedynka, UKS Polonez, Klub Biegacza Wyszków, UKS Olimp Loczki Wyszków, Rhinos Wyszków. Przedstawicielom klubów burmistrz gratulował sukcesów w 2018 roku i życzył kolejnych w nadchodzącym. Prezesi i przedstawiciele klubów składali wszystkim obecnym życzenia – najczęściej zdrowia i sukcesów.

Dwóm wyróżniającym się wyszkowskim zawodnikom - kierowcy rajdowemu Kacprowi Terlikowskiemu oraz bokserowi Mateuszowi Trycowi wręczono nagrody pienieżne. 

Jednak chyba najważniejsze słowa, jakie padły z ust burmistrza podczas czwartkowej uroczystości, to te o rozpoczęciu prac nad nową strategią rozwoju sportu szkolnego i pozaszkolnego. - Chcemy jeszcze efektywniej wydawać pieniądze na wspieranie wyszkowskiego sportu – powiedział Grzegorz Nowosielski.

Po modlitwie i błogosławieństwie ks. Zenona Mosakowskiego z parafii w Rybienku Leśnym wszyscy uczestnicy podzielili się opłatkiem i mogli spróbować przygotowanych potraw wigilijnych.

Tradycyjnie podczas spotkania nie zapomniano o potrzebujących, dla których zbierano dary.

 

Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość