SPORT SZKOLNY: I LO i CEZiU najlepsze w halowej piłce (foto)

Sport

SPORT SZKOLNY: I LO i CEZiU najlepsze w halowej piłce (foto)

12.02.2020
autor: mjk
Piłkarki z Norwida i piłkarze z CEZiU to zwycięzcy powiatowych zawodów w halowej odmianie piłki nożnej. Zawody odbyły się w hali LO (dziewczęta) oraz ZS 3 (chłopcy).

W obu turniejach wzięło udział po pięć zespołów. Wśród uczennic szkół średnich były to: I LO, ZS nr 1, ZS nr 3, CEZiU oraz TPU. W męskich zawodach grali przedstawiciele I LO, ZS nr 1, ZS nr 3, CEZiU oraz ZS w Długosiodle.
Mecze kobiecego futsalu (a w zasadzie dyscypliny przypominającej futsal, bo wielu przepisów, podobnie jak w męskim turnieju, nie stosowano) stały na niezłym poziomie. NIc dziwnego, w zespołach wystąpiło wiele zawodniczek na co dzień grających w II lidze piłki nożnej (a nawet w Ekstralidze futsalu). Decydujące było spotkanie pomiędzy I LO i ZS nr 3. Dwa gole Julii Prusik (wybranej na najlepszą zawodniczkę turnieju) dały zwycięstwo ekipie z Norwida.
Ostateczna klasyfikacja:
1. I LO - 10 pkt. (Aleksandra Knap, Julia Prusik, Julia Lewandowska, Julia Owsiejko, Kamila Wojtyra, Martyna Pakuła, Anna Szpondowska, Natalia Kasińska, Martyna Jechna)
2. ZS nr 3 - 9 pkt.
3. ZS nr 1 - 4 pkt.
4. TPU - 3 pkt.
5. CEZiU - 0 pkt.

W rozegranym dzień później turnieju męskim pierwsze miejsce wywalczył zespół CEZiU wyprzedzając ekipy I LO, ZS nr 3, ZS nr 1 oraz ZS Długosiodło.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość