SIATKÓWKA: Z PlusLigi do Campera

Sport

SIATKÓWKA: Z PlusLigi do Campera

24.06.2024
autor: mjk
Do Campera Wyszków dołączył Jakub Lewandowski, zawodnik grający w sezonie 2023/24 w Asseco Resovii Rzeszów. Transfer środkowego potwierdza, że  w nadchodzącym sezonie Camper planuje walkę o najwyższe cele.

Jakub Lewandowski jest doświadczonym zawodnikiem, wcześniej grał również w takich klubach, jak KKS Mickiewicz Kluczbork, GKS Katowice, STS Olimpia Sulęcin, TSV Sanok czy Aluron Virtu Warta Zawiercie. – To właśnie Jakub, jako doświadczony gracz PlusLigi będzie scalał nasz zespół swoim olbrzymim doświadczeniem jak i doskonałą dyspozycją fizyczną. Teraz wspólnie zagramy o najwyższe cele na parkietach hali WOSiR Wyszków. – czytamy na stronie Campera.
Z Asseco Resovią Rzeszów środkowy nie stanął na podium PlusLigi (porażka w półfnale z Jastrzębskim Węglem, w meczu o 3. miejsce z Projektem Warszawa), jednak wygrał Puchar CEV.

Do zespołu dołącza także doświadczony statystyk Adrian Wosik. Ma 27 lat, pochodzi z Częstochowy. Jako statystyk pracuje od 8 lat. Posiada także doświadczenie trenerskie. Pracował w takich zespołach jak: STS Victoria Lubliniec, AZS Częstochowa. Adrian odbywał także staże i zdobywał doświadczenie na arenie międzynarodowej. Był między innymi trenerem na obozie prowadzonym przez Ljubomira Travicę w Chorwacji.
Nina Wiśniewska -ados
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość