W czwartek w hali WOSiR w Wyszkowie odbył się finałowy turniej Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w siatkówce dziewcząt w ramach XXVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Szkolnego Związku Sportowego. W zawodach wzięły udział reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 (na fot. górnej), które ostatecznie zajęły piąte miejsce.
W turnieju udział wzięło 120 zawodniczek z 8 najlepszych drużyn w województwie, SP 375 Warszawa, SP1 Żuromin, SP1 Mińsk Maz., SP Szczutów, SP 34 Radom, SP Izabelin, SP5 Grodzisk Maz. oraz SP 5 Wyszków. Nasze o rok młodsze dziewczęta z 7 klasy sportowej, aby awansować do tych zawodów, wygrały wcześniej 3 turnieje: gminny, powiatowy i międzypowiatowy. Ostatecznie najlepsze okazały się siatkarki z Izabelina, a Wyszkowianki zajęły piąte miejsce.
Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 5: Emilia Deptuła, Izabela Gołaszewska, Laura Kamionowska, Julia Nasiadko, Julia Pakieła, Zuzanna Polak, Maja Stanczewska, Amelia Szydlik, Julita Świderek, Hanna Wojtkowska, Oliwia Żylińska, Maria Perzanowska, Katarzyna Sieńkowska. Trenerką zespołu jest Marta Wójcik.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia
Najnowsze informacje
- RZĄŚNIK: Dzieci zakończyły rok akademicki (FOTO)
- PIŁKA NOŻNA: Wisła Płock pokonana w ostatnim meczu sezonu
- PIŁKA NOŻNA: Krzysztof Maciak rezygnuje!
- ZABRODZIE: Integracyjny piknik parafialny (FOTO)
- Piknik rodzinny u księdza Grygiera (FOTO)
- Rodzinny i charytatywny piknik w Siódemce (FOTO)
- Sala kinowa będzie jak nowa
- Uroczystość ku czci sierż. Mateusza Sitka (FOTO, WIDEO)
- Polsko-niemiecka wymiana uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 (FOTO)
- Harmonogram zamknięć przejazdów kolejowych w dniach 15 – 19 czerwca
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 17-28.06.2026 lub wg terminów przy produktach.
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 17-28.06.2026 lub wg terminów przy produktach.



