SIATKÓWKA: Wychowankowie UKS Polonez zagrają w Camperze

Sport

SIATKÓWKA: Wychowankowie UKS Polonez zagrają w Camperze

09.06.2022
autor: mjk
Antoni Ciskowski, Nikodem Obrębski oraz Jan Przybyłowski dołączyli do kadry Campera Wyszkó na sezon 2022/2023. Wszyscy wcześniej występowali w barwach UKS Polonez Wyszków.

Młodzi zawodnicy są znani na wyszkowskich parkietach. Często można ich było zobaczyć na turniejach organizowanych w naszym mieście (choćby w Powiatowej Lidze Siatkówki i Volley Lidze).
Wychowankowie Macieja Główczyńskiego zdobyli także mistrzostwo Mazowsza i byli powoływani do kadry naszego województwa w swoich grupach wiekowych.
Mamy nadzieję, że zobaczymy ich także na drugoligowych boiskach.
Swoje pozostanie na kolejny sezon w Camperze ogłosił także Tobiasz Wojtkowski, kapitan drużyny. Ten siatkarz swoją przygodę z siatkówką również rozpoczynał w UKS Polonez, a kontynuował w MKS MDK Warszawa, Pekpolu Ostrołęka i BAS Białystok. Wrócił do trzecioligowego Campera i wywalczył z drużyną awans.
- Cieszę się, że będę mógł dalej reprezentować barwy Campera. Po ostatnim sezonie mamy sobie coś do udowodnienia. Liczę, że wykorzystamy maksymalnie swoj potencjał. Chciałbym, abyśmy po każdym pojedynku zgodnie stwierdzili, że daliśmy z siebie maksa. Jeżeli tak będzie, to o wyniki możemy być spokojni - powiedział Tobiasz Wojtkowski.
Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość