SIATKÓWKA: Udany rewanż Campera

07.12.2020
Siatkarze Campera Wyszków udanie rozpoczęli rundę rewanżową rozgrywek II ligi.  W sobotę w Wyszkowie pokonali Bestios Białystok 3:0.

Goście z Białegostoku w pierwszej rundzie wygrali 3:2. Jednak mecz w Wyszkowie wygląał zupełnie inaczej. Siatkarze z Podlasie równorzędną walkę prowadzili jedynie w pierwszym secie. Co prawda nasi zawodnicy prowadzili nawet siedmioma punktami, ale w końcówce białostocczanie niebezpiecznie zbliżyli się do Campera. Na szczęście set zakończył się trzypunktowym zwycięstwem podopiecznych trenera Gerymskiego.
Dwie kolejne partie były zdecydowanie łatwiejsze. Wyszkowianie swobodnie grając wygrali, będąc zespołem dużo lepszym. Po 70 minutach było już po meczu.

Camper Wyszków -  Bestios Białystok 3:0 (25:22; 25:14; 25:16)

Camper: Bodzon, T. Wojtkowski, Karol Wojtkowski, G. Stryjewski, K. Stryjewski, Kruk, Wójcik (libero) oraz Olszewski (libero), Zdrojewski, Kacper Wojtkowski, Sosnowski

W następnym meczu Camper zagra w Warszawie z MOS Wola. Mecz odbędzie się w sobotę o 18.00.