SIATKÓWKA: Trzecia porażka z rzędu. Tym razem z liderem z Białegostoku (foto)

02.11.2021
Kolejnej porażki w tym sezonie doznali siatkarze Campera Wyszków. Tym razem „planowo” przegrali z liderem rozgrywek, zespołem BAS Białystok.

Pierwsze dwa sety były bardzo wyrównane. Wyszkowianie walczyli jak równy z równym z przeciwnikiem, który do tej pory przegrał w rozgrywkach tylko jednego seta. Niestety w końcówkach obu partii lepsi byli biełostocczanie, którzy pierwszą wygrali do 22, a drugą do 23.
Trzeci set to wyraźniejsza dominacja gości, którzy pewnie wygrali do 19, kończąc mecz w 70 minut. Mimo to trzeba pochwalić podopiecznych trenera Sławomira Gerymskiego, bo przez większość spotkania byli równorzędnym rywalem dla siatkarzy z Podlasia.

Camper Wyszków - BAS Białystok 0:3 (23:25, 22:25, 19:25)

Pozostale wyniki V kolejki: Metro Warszawa - Arka Tempo Chełm 1:3; MOS Wola Warszawa - Sparta Grodzisk Maz. 3:1; Centrum Augustów - Huragan Wołomin 3:0; Trójka Międzyrzec Podlaski - Bzura Ozorków 0:3; Lotnik Łęczyca - KKS Kozienice 0:3.

W sobotę o 17.00 Camper zagra u siebie z Metrem Warszawa.