SIATKÓWKA: Spokojne punkty Campera (foto)

21.01.2018
autor: Maciej J. Kowalski

W sobotę, 20 stycznia, siatkarze Campera Wyszków pokonali w meczu III ligi siatkówki Jaguara Wolanów. Podopieczni Macieja Główczyńskiego zwyciężyli bez najmniejszych problemów.
Wyszkowscy siatkarze od początku przeważali. Zawodnicy z Wolanowa mieli sporo problemów z przyjęciem zagrywki, dobrze grał także wyszkowski blok. Pierwszego seta Camper zakończył wygraną 25:14. Podobnie było w drugim secie, mimo że na parkiecie po stronie wyszkowian grali zawodnicy, którzy rzadziej dostają swoją szansę. Spisali się jednak bardzo dobrze i wygrali partiędo 16.

Do połowy trzeciego seta trwała bardziej wyrównana walka. Podopieczni Macieja Główczyńskiego wyszli na parkiet zdekoncentrowani, jednak na szczęście szybko odzyskali pewność siebie i trzeciego seta także bez większych problemów wygrali (25:21).
Warto przyklasnąć decyzji trenera Campera, dzięki której na parkiecie wystąpili w sobotę młodzi zawodnicy, na co dzień siedzący na ławce rezerwowych. Ogrywanie się w takich spotkaniach na pewno przyniesie korzystne efekty w przyszłości.
Najlepszym siatkarzem spotkania wybrano Daniela Pędzicha.

KS Camper Wyszków - GKS Jaguar Wilanów 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
Kolejny mecz Camper rozegra na wyjeździe z GOSiR Mrozy.