SIATKÓWKA: Porażka Campera z Legią

12.10.2020
Siatkarze Campera Wyszków ulegli w Warszawie Legii 1:3. Następny mecz II ligi w sobotę w Wyszkowie.

Siatkarze Campera Wyszków zagrali dobre dwa sety i dwa słabsze. W pierwszej partii wyszkowianie zbudowali kilkupunktową przewagę i kontrolowała sytuację na parkiecie. Legia zerwała się do pogoni dopiero pod koniec seta. Nasi gracze okazali się z końcówce bardziej odporni psychicznie i wygrali 25:23. Drugi set był bardzo wyrównany. Siatkarze z Wyszkowa mieli ogromną szansę na wygranie drugiej partii, ale tym razem ostatnie piłki należały do gospodarzy, którzy wygrali 25:23.
Następne dwa sety legioniści zagrali zdecydowanie lepiej, szczególnie w grze blokiem, natomiast w grę naszych zawodników wkradła się nerwowość. Czwarty set skończył się pięciopunktowym zwycięstwem Legii, a czwarty aż dziesięciopunktowym.
Kluczowa dla losów spotkania była przegrana w drugiej partii, legioniści byli bowiem w sobotę w zasięgu wyszkowian.

Szansa na pokazanie się z dobrej strony będzie już w sobotę. W czwartej kolejce rozgrywek do Wyszkowa przyjedzie Sparta Grodzisk Mazowiecki, a w jej składzie znany w naszym mieście Jacek Obrębski. Dla drużyny z Grodziska będzie to pierwszy mecz ligowy. Początek spotkania o godzinie 17.00 w hali WOSiR.

Legia Warszawa -  Camper Wyszków 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:15)
Camper: Bodzon, T. Wojtkowski, Blasz, K. Stryjewski, G. Stryjewski, Karol Wojtkowski, Wójcik (libero) oraz Olszewski (libero), Szulik, Kacper Wojtkowski, Sosnowski, Ślązak, Sadowski