SIATKÓWKA: Plażówka na początek wakacji (FOTO)

Sport

SIATKÓWKA: Plażówka na początek wakacji (FOTO)

04.07.2024
autor: GCIKSiR w Długosiodle
W minioną niedzielę odbył się pierwszy w tym roku Mazowiecki Turniej Siatkówki Plażowej. Upał i wiejący wiatr nie zniechęciły zawodników.
 
Zgłosiło się 13 par, byli reprezentanci Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Różana, Warszawy oraz miejscowi siatkarze. Zawody rozgrywano, grając mecz do jednego wygranego seta. 
Po kilku godzinach zmagań wyłoniono pary półfinałowe. W pierwszym z nich Damian Rosiński z Maciejem Paskiem pokonali 21:10 Michała Otwinowskiego i Kacpra Pakiełę. W drugim Hubert Heronimek z Kamil Bodzonem zwyciężyli 21:15 Jakuba Mieczkowskiego i Sebastiana Olszewskiego. W meczu finałowym Damian Rosiński i Maciej Pasek wygrali 21:15 z Hubertem Heronimkiem i Kamilem Bodzonem. Trzecie miejsce wywalczyli Jakub Mieczkowski z Sebastianem Olszewskim, pokonując 21:18 Michała Otwinowskiego i Kacpra Pakiełę.
Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło i było ono kolejnym z zadania „Organizacja regionalnych imprez sportowych w roku 2024” dofinansowanych ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
 
Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość