SIATKÓWKA: Ostatni mecz ligi odwołany. Młodzieżowe turnieje również

Sport

SIATKÓWKA: Ostatni mecz ligi odwołany. Młodzieżowe turnieje również

11.03.2020
autor: mjk
Mecze siatkówki odbędą się bez publiczności. Siatkarze Campera zagrają ostatni mecz sezonu zasadniczego, ale bez publiczności.

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Nożnej podjął dziś decyzję w sprawie rozgrywek:
Mając na względzie bezpieczeństwo zawodników i organizatorów rozgrywek mini-siatkówki, w związku z bieżącą  sytuacją  epidemiologiczną  w  kraju, Mazowiecko-Warszawski  Związek  Piłki  Siatkowej postanowił odwołać II turniej eliminacyjny mini-siatkówki dwójek, trójek i czwórek  zaplanowany  na 21-22.03.2020. MWZPS rekomenduje zawieszenie wszelkich rozgrywek młodzieżowych, które zaplanowali Państwow najbliższym czasie.
(...)
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zawodów organizowanych przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej, mając na względzie bieżącą sytuację epidemiologiczną w kraju oraz podjęte w dniu wczorajszym działania władz państwowych, od 12.03.2020 r. do odwołania zawieszone zostają rozgrywki seniorskie tj. III Liga Wojewódzka Seniorek, III Liga Wojewódzka Seniorów oraz IV Liga Wojewódzka Seniorów. W przypadku braku przesunięcia przez Polski Związek Piłki Siatkowej terminów zgłoszeń do turniejów półfinałowych o II ligę mężczyzn, do PZPS zostaną zgłoszone zespoły z III Ligi Wojewódzkiej Seniorów zgodnie z kolejnością po 17 kolejce.


Mecz Campera z Gromem Przytyk był zaplanowany na piątek, 13 marca.
Kredico 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość