SIATKÓWKA: Niemiła niespodzianka

18.01.2023
Porażką w pięciu setach zakończył się drugoligowy mecz siatkarzy Campera Wyszków. Nasi zawodnicy przegrali z niżej notowanymi Czarnymi Rząśnia.

Czwarty set sobotniego meczu mógł przyprawić o zawał niejednego kibica. Przy stanie 2:1 dla Campera w czwartej partii szala zwycięstwa przechylała się na obie strony. Wyszkowianie mieli piłki meczowe, ale gospodarze za każdym razem potrafili wyjść z opresji obronną ręką. Ostatecznie Czarni wygrali seta i z przewagą psychiczną przystąpili do tie-breaka. Wystarczyło to do pokonania wyszkowian w decydującej partii 15:7.

Trzeba żałować straconych punktów - tydzień temu z Trójką Międzyrzec Podlaski i w sobotę z Czarnymi Camper zgubił trzy punkty.
W najbliższą niedzielę o 18.00 Camper gra w Wyszkowie z SMS PZPS II Spała.

Czarni Rząśnia - Camper Wyszków 3:2 (25:22, 20:25, 16:25, 31:29, 15:7)