SIATKÓWKA: Legia dwa razy lepsza

15.03.2021
Dwa razy po 1:3 przegrali siatkarze Campera Wyszków z Legią Warszawa w meczach play-off siatkarskiej II ligi.

W sobotnim pojedynku wyrównana walka trwała dwa sety. Pierwszego wyszkowianie wygrali do 23 i wyglądało na to, że pierwszy raz w tym sezonie Camper może odnieść zwycięstwo nad legionistami. Podopieczni Sławomira Gerymskiego kontrolowali sytuację i grali naprawdę dobrą siatkówkę. Podobnie bylo w drugiej partii, ale tym razem nieznacznie lepsi byli gospodarze.
O następnych dwóch setach lepiej zapomnieć. Legia grała szybko i szybko skończyła mecz. Stołęczna drużyna najpierw wygrała do 16, a potem do 11, nie zostawiając wątpliwości, kto był sobotniego wieczora lepszy.

Legia Warszawa - Camper Wyszków 3:1 (23:25; 25:19; 25:16; 25:11)

Dzień później legioniści wygrali również 3:1, ale mecz był dużo bardziej zacięty. W pierwszym secie minimalnie lepsi byli gospodarze. W drugim wymiana ciosów trwała do ostatniej piłki. Ostatecznie zwycięsko wyszli z tej partii wyszkowianie, którzy wygrali do 25. Losy trzeciego seta ważyły się do samego końca, ale decydujące punkty zdobyli gopodarze. Ostatni niedzielny set zaczął się od wysokiego prowadzenia Legii. Warszawianie prowadzili siedmioma punktami, potem dziewięcioma, a zakończyli  z przewagą trzynastu oczek 25:12.

Legia Warszawa - Camper Wyszków 3:1 (25:19; 25:27; 25:21; 25:12)

Stan rywalizacji: 2:0 dla Legii. Gra toczy się do trzech zwycięstw.
Następny mecz w sobotę w Wyszkowie. Oby nie był to ostatni mecz Campera w tym sezonie.