SIATKÓWKA: Kolejna porażka Campera

12.02.2024
KKS Kozienice w meczu 18. kolejki II ligi siatkarzy pokonał w Wyszkowie Campera. Goście wygrali w Wyszkowie 3:1.

Pierwsze dwa sety były dość wyrównane. Oba zespoły robiły dużo błędów. W końcówce pierwszej partii goście  wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca. Odwrotna sytuacja miała miejsce w drugim secie, kiedy to ostatnie piłki należały do wyszkowian.
O setach numer trzy i cztery lepiej wiele nie pisać. Wynik 11:25 mówi sam za siebie. Niewiele lepiej było w ostatniej partii, po której goście z Kozienic mogli cieszyć się ze zdobycia trzech punktów.

Camper Wyszków - Enea KKS Kozienice 1:3 (22:25, 25:20, 11:25, 19:25)
Camper: Szewczyk, T. Wojtkowski, Karol Wojtkowski, Rosa, Linkiewicz, Obrębski, Olszewski (libero) oraz Pakieła (libero), Bodzon, Szostek, Kacper Wojtkowski, Stalmach, Ciskowski.

W najbliższy weekend siatkarze pauzują, a na kolejny mecz jadą do Spały.