SIATKÓWKA: Karol Kościński kończy przygodę z Camperem

Sport

SIATKÓWKA: Karol Kościński kończy przygodę z Camperem

20.03.2024
autor: mjk
O tym mówiło się od kilku tygodni. Dziś klub oficjalnie potwierdził, że swoją przygodę z KS Camper Wyszków kończy trener Karol Kościński.

Karol Kościński z Camperem związany jest od roku 2018, kiedy to rozpoczął w nim grę na pozycji przyjmującego. Później pełnił  rolę menedżera naszego klubu i zajmował się jego najważniejszymi sprawami. Równolegle z tym okresem zdobywał także doświadczenie trenerskie, aby od sezonu 2022/23 zostać trenerem II ligowego zespołu.
Klub na swoim profilu facebookowym żegna trenera: Karol na parkiecie był zawsze przyjacielem każdego zawodnika. Pomagał i mobilizował do wykonywania najważniejszych założeń sportowych tak aby było nas „stać na lepszą grę”. Karol zawsze wiedział kiedy krzyknąć oraz kiedy żartować.
Dziś wiemy, że pozostaje naszym przyjacielem i jesteśmy mu wdzięczni za ogrom pracy, który włożył w istnienie naszego klubu. DZIĘKUJEMY KAROL - oraz życzymy sukcesów w dalszej karierze trenerskiej oraz arenie zwykłych, życiowych spraw


Ostatni mecz z udziałem trenera Kościńskiego, który jednocześnie będzie jego oficjalnym, sportowym pożegnaniem odbędzie się w sobotę o 18.00 w hali WOSiR.
Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość