SIATKÓWKA: Dwa punkty Campera w  Grodzisku

SIATKÓWKA: Dwa punkty Campera w Grodzisku

03.03.2023
Wyżej notowani w tabeli siatkarze Sparty Grodzisk byli w sobotę rywalami zawodników Campera Wyszków. Mimo że mecz odbywał się w Grodzisku, podopieczni Karola Kościńskiego pokazali, że mogą być groźni dla każdego przeciwnika.

Wszystkie sety były bardzo wyrównane. Już pierwszy, zakończony wygraną wyszkowian 26:24 pokazał, że walki nie zabraknie. Gospodarze wygrali następne dwie partie i miejscowym kibicom wydawało się, że Sparta złamała opór Campera. Nic bardziej mylnego, zawodnicy z Wyszkowa wygrali czwartego seta do 22, a w tie-breaku nie pozostawili wątpliwości, kto w sobotni wieczór był zespołem lepszym.
Wygrana nie poprawiła miejsca Campera w tabeli, ale ostatnie dwa mecze na pewno wpłyną pozytywnie na morale zespołu i sprawią, że do ostatniego meczu (rozgrywki rundy zasadniczej kończą się15 kwietnia) będzie trwała walka o awans do play-offów.

Następny mecz wyszkowska drużyna rozegra 11 marca. W hali WOSiR Camper podejmować będzie siatkarzy Metra Warszawa, którzy zajmują drugie miejsce w tabeli. Zapowiada się więc kolejne bardzo ciekawe widowisko.

Sparta Grodzisk Mazowiecki - Camper Wyszków 2:3 (24:26, 25:22, 25:18, 22:25, 10:15)

Pozostałe wyniki:
AZS UWM Olsztyn - MOS Wola Warszawa 3:0 (25:22, 25:16, 25:21)
Metro Warszawa - KKS Kozienice 3:1 (31:29, 25:16, 33:35, 25:23)
Arka Chełm - Centrum Augustów 3:0 (25:11, 25:21, 25:15)
Lechia II Tomaszów Maz. - Trójka Międzyrzec Podlaski 1:3 (25:21, 18:25, 24:26, 23:25)
SMS PZPS II Spała - Czarni Rząśnia 1:3 (25:18, 16:25, 21:25, 23:25)