SIATKÓWKA: Dobre występy siatkarek UKS Polonez (FOTO)

16.01.2023
autor: opr. mjk
Młode siatkarki UKS Polonez wzięły udział w Noworocznym turnieju mini piłki siatkowej w Ostrołęce. Wśród ponad 30 zespołów biorących udział w zawodach nasze zawodniczaki wywalczyły bardzo dobre miejsca.

W kategorii dwójek UKS Polonez wystawił cztery drużyny, które zajęły drugie, szóste, siódme i dziesiąte miejsce. Wśród trójek wyszkowianki zajęły siódmą i jedenastą pozycję.
Biorąc udział w tego typu rozgrywkach młode siatkarki zdobywają kolejne cenne doświadczenia, które miejmy nadzieję przełożą się na dobre wyniki w zbliżających się Mistrzostwach Mazowsza w mini siatkówce.
Warto dodać, że został całkowicie sfinansowany z środków pozyskanych z transferu zawodniczki UKS Polonez Liliany Wójcik do klubu MKS Kalisz oraz z dotacji Gminy Wyszków.

Dzień później grały młodziczki UKS Polonez. Po bardzo dobrej grze wyszkowianki wygrały wszystkie spotkania. Zawodniczki z Wyszkowa pokonały UKS Beta Pionki 2:0, UKS Volley Wyszków 2:0 i Wrzos II Międzyborów 2:1. Wart podkreślenia jest fakt, że zawodniczki UKS Polonez były w większości młodsze od rywalek (niektóre nawet o dwa lata).