SIATKÓWKA: Ciekawy turniej w Babicach. Camper bez wygranej

28.09.2021
Największy turniej na Mazowszu przed startem drugoligowych zmagań był bardzo ciekawym wydarzeniem. Turniej o Puchar Prezesa IŁ Capital wygrał Huragan Wołomin, który w finale pokonał Arkę Tempo Chełm. Camper Wyszków nie wygrał w zawodach ani jednego spotkania.

Wyszkowianie w piątek, w pierwszym pojedynku, zagrali bardzo wyrównany mecz ze Spartą Grodzisk Mazowiecki. Cztery z pięciu setów grane były na przewagi, co świadczy o tym, jak zacięta była walka na parkiecie.
W sobotę przed południem wyszkowianie przegrali z BAS Białystok 0:3, będąc w każdym secie zespołem nieco słabszym od rywali. W ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego znów walczyli w pięciu setach, niestety ponownie ulegając 2:3, tym razem UKS Centrum Suwałki.

Na pewno trzy trudne mecze będą dobrym przetarciem przed rozpoczynającymi się już w najbliższy weekend rozgrywkami II ligi. W pierwszej kolejce Camper podejmoać będzie na własnym parkiecie Bzurę Ozorków.

Grupa B:
Sparta Grodzisk Mazowiecki – Camper Wyszków 3:2 (30:28, 25:19, 23:25, 24:26, 17:15)
Białostocka Akademia Siatkówki – Centrum Augustów 3:2
Centrum Augustów – Sparta Grodzisk Maz. 1:3
Białostocka Akademia Siatkówki – Camper Wyszków 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)
Centrum Augustów – Camper Wyszków 3:2 (22:25, 27:25, 25:21, 29:31, 15:10)
Białostocka Akademia Siatkówki – UKS Sparta Grodzisk Maz. 1:2