SIATKÓWKA: Cenna wygrana siatkarzy Campera

28.02.2022
Dobry mecz w wykonaniu siatkarzy Campera Wyszków zobaczyli w sobotę kibice w hali WOSiR. Po ciekawej grze i emocjonujących końcówkach każdego z trzech setów wyszkowianie w meczu II ligi siatkówki wygrali z drużyną MOS Wola Warszawa 3:0.

Siatkarze ze stolicy przyjechali do Wyszkowa z jasnym zadaniem. Aby meć szanse na udział w play-offach musieli sobotni mecz wygrać. Jednak podopieczni trenera Sławomira Gerymskiego od początku do końca spotkania byli na parkiecie uważni, a przede wszystkim dokładniejsi od gości.
Pierwszy set wygrany przez wyszkowian 25:21 pokazał, że nasi siatkarze są dobrze dysponowani. W połowie drugiej partii gracze Campera prowadzili nawet 17:9. Potem warszawianie zaczęli zmniejszać straty, doprowadzając do stanu 23:20 dla wyszkowian. Końcówka seta znów dla naszych siatkarzy, którzy rozstrzygnęłi partię na swoją korzyść 25:22. Trzeci set był najbardziej wyrównany, żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć na kilkupunktową przewagę. Od stanu 22:22 trzy kolejne punkty zdobyli nasi siatrze, kończąc spotkanie efektownym blokiem.
Po tym weekendzie i meczach XVIII kolejki ligi Camper, z dorobkiem 21 punktów, zajmuje nadal siódme miejsce.

KS Camper Wyszków - MOS Wola Tramwaje Warszawskie 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)