SIATKÓWKA: Baobaby i Mniej Młoda Krew na czele

Sport

SIATKÓWKA: Baobaby i Mniej Młoda Krew na czele

22.03.2023
autor: opr. mjk
Pierwszy turniej punktowany w ramach III edycji Volley Ligi zgromadził 36 drużyn i 160 siatkarek i siatkarzy. Przez kilka godzin zawodnicy rywalizowali w hali WOSiR.

W najmocniejszej grupie A męskiej ligi walka była niezwykle zacięta. Trzy drużyny zanotowały po trzy zwycięstwa i o pozycji w tabeli zdecydowały małe punkty. Komplet punktów zgarnęli zawodnicy zespołu Mniej Młoda Krew.
W grupie B o awansie do wyższej ligi również zadecydowały małe punkty. Spadek zaliczyły Grzmoty, które w następnym turnieju zastąpią zwycięzcy ligi C - Wybrzeże Klatki Schodowej. Zawodnicy WKS wygrali wszystkie pięć meczów i mogą sporo namieszać w lidze B.
Walka do ostatniej piłki trwała także w grupie D, gdzie Polonez Mordy i Dawne Ostrołęckie miały po 4 wygrane mecze. Awans wywalczyła ta pierwsza ekipa, wygrywając bardzo wyrównany mecz.   
Awans z grupy E wywalczyła drużyna Poloneziaków, wygrywając wszystkie spotkania.
W rozgrywkach kobiecych bez porażki grupę A zakończyły Baobaby, broniące tytułu mistrzowskiego z poprzedniej edycji Volley Ligi.
Do ligi A awansowały siatkarki Volley Team, które również wygrały wszystkie spotkania.
Następny turniej odbędzie się już w najbliższą niedzielę w hali WOSiR.


Organizatorem Volley Ligi jest UKS Volley Wyszków, przy pomocy Gminy Wyszków. Turniej, dzięki dofinansowaniu z Netto Polska w programie Sąsiedzka Moc, jest bezpłatny dla uczestników.
fot. FotoDroneShow

Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom