Pomagać można nawet tańcząc... (foto)

Sport

Pomagać można nawet tańcząc... (foto)

18.02.2019
autor: mjk
Pomagać można nawet tańcząc, byle w rytmie serca – tak brzmiało motto Karnawałowego Balu z Sercem, który odbył się w sobotę w restauracji Baśniowej. Prócz wspaniałej zabawy goście mieli okazję wspomóc Uczniowski Klub Sportowy Olimp Loczki Wyszków. Oba cele udało się spełnić, zabawa trwała do rana, a klubowa skarbonka jest pełniejsza o kilka tysięcy złotych.
W pięknie udekorowanej sali gości powitali organizatorzy, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3, w której powstał UKS - Alina Oleksiak, prezes Robert Mieszało, a także Milena i Maciej Kowalewscy – gospodarze Baśniowej.
Sportowa atmosfera balu udzieliła się uczestnikom szczególnie podczas licytacji przedmiotów, które liczni darczyńcy przekazali Loczkom. Emocje sięgnęły zenitu podczas licytacji koszulki z podpisem Roberta Lewandowskiego. Koszulka klubu Varsovia Warszawa (pierwszego klubu kapitana naszej piłkarskiej reprezentacji) została wylicytowana za 2.100 złotych. Zainteresowaniem cieszyły się także koszulki przekazane organizatorom przez firmę 4F: te z podpisami całej kadry polskich skoczków uzyskały 600 złotych, a te z podpisem dwukrotnego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą – 550 złotych. Kalendarze z podpisami piłkarek Loczków sprzedano za 100 i 150 złotych.
- Bal z sercem, więc chcieliśmy pokazać, że mamy serce – powiedziała zwyciężczyni jednej z licytacji. Trudno się z tym nie zgodzić, bo rzeczywiście hojność uczestników zabawy przekroczyła oczekiwania organizatorów, którzy po balu nie kryli zadowolenia. - Uzyskane pieniądze przeznaczymy na sprzęt sportowy dla wszystkich grup wiekowych – powiedział trener Loczków Karol Wołynko.
Nie dziwi dobre serce uczestników balu, wśród których nie zabrakło rodziców młodych zawodniczek i zawodników UKS. Okazale prezentowała się także lista przedmiotów i usług, które można było wygrać: miesięczny kurs tenisa ziemnego, ufundowany przez „Tenis w Rybienku”, miesięczny karnet open na siłownię Gym4U wraz z treningiem instruktażowym prowadzonym przez Dominika Ładę, ufundowany przez Gym4U, miesięczny karnet open na siłownię Gym4U wraz z treningiem instruktażowym prowadzonym przez Michała Delugę, ufundowany przez Gym4U, miesięczny trening personalny z Pawłem Delugą (Gimnazjon Kuźnia Wyszków), kurs skutecznej samoobrony (ze szczególnym uwzględnieniem kick-boxingu), ufundowany przez Piotra Trześniewskiego miesięczny pakiet Family Gym - rodzinne wejścia na siłownię i zajęcia organizowane w klubie dla mamy i taty, oraz zajęcia dla dziecka, miesięczne konsultacje treningowe i dietetyczne prowadzone przez Kamila Wykowskiego w siłowni Gym4U, sześć treningów i konsultacje dietetyczne prowadzone przez Sebastiana Łonia na siłowni Gym4U, osiem treningów i plan diety prowadzonych przez Grzegorza Kanownika, voucher na dowolny zabieg w Klinice Dermatologii i Medycyny Estetycznej, ufundowany przez właścicielkę Kliniki - dr Ninę Wiśniewską, manicure tytanowy, ufundowany przez Gabinet Kosmetyczny pani Anny Iwańskiej, voucher na Metamorfozę, ufundowany przez Salon Urody Marcell, voucher na makijaż, ufundowany przez Salon Wizażu i Stylizacji pani Sylwii Woltańskiej, voucher na warsztaty pielęgnacyjno – wizażowe, prowadzone przez Dorotę Rzeczkowską, makijażystkę Mary Kay, Day Spa - relaksacyjny masaż całego ciała, mikrodermabrazja diamentowa oraz aromatyczna maseczka nawilżająca przy lampce szampana, rytuał Piękna Pro-Sleep czyli masaż pędzlami i ciepłymi aromatycznymi olejami, ufundowany przez Salon Urody Gracja, zabieg kosmetyczny, ufundowany przez Estetica Gabinet Kosmetyczny pani Anny Bartnickiej, Złoty Zabieg, ufundowany przez Studio Urody Esenca, wybrany model torebki Guess, ufundowany przez sklep Bianco – moda włoska, voucher na okulary przeciwsłoneczne, ufundowany przez Optical – salon optyczny, voucher na zakupy w butiku Sandra Fashion, voucher na indywidualne lekcje języka angielskiego 4x45 min, ufundowany przez 5 o'clock The School of English, kosz spożywczy – własne wędliny, konfitury itp., ufundowane przez Zakłady Mięsne Somianka, voucher w sklepie Godan na dowolną kompozycje balonową i gadżety imprezowe oraz voucher na zakupy w firmie Auto Parts i usługi w firmie Autonaprawa i Transport. Sponsorem (fantastycznej) oprawy muzycznej była firma Auto Sztych.
Klub postanowił także uhonorować właścicieli Restauracji i Hotelu "Baśniowa" - Danutę i Krzysztofa Kowalewskich oraz Milenę i Macieja Kowalewskim przyznając im certyfikaty „Przyjaciela Klubu”.
- Zabawa do rana, niespotykany klimat imprezy, nabyta koszulka z autografem olimpijczyka – można powiedzieć, że wspaniały wieczór i noc w Baśniowej, powiedział jeden z uczestników zabawy. Inni dopytywali się, kiedy odbędzie się następny taki bal.
Wszystko to świadczy o tym, że motto Balu było trafne. Pomagać można nawet tańcząc.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość