325 zawodników z 20 klubów pływackich z całej Polski wzięło udział w zawodach pływackich „Puchar Sprintu”, które odbyły sie w sobotę 17 grudnia w Wyszkowie. Zawodnicy UKS Polonez Wyszków stanęłi na podium aż 67 razy!
Wyszkowski basen gościł zawodników z Warszawy, Tomaszowa Mazowieckiego, Ciechanowa, Mławy, Ożarowa Mazowieckiego, Siedlec, Łukowa, Legionowa, Łomży, Nieporętu, Ostrołęki, Radomia i Wyszkowa.
Wyniki naszych pływaków:
Dziewczęta:
Anna Misiewicz
I miejsce na 25 m stylem dowolnym
I miejsce na 25 m stylem grzbietowym
Aleksandra Hajdacka
II miejsce na 25 m stylem dowolnym
Liliana Tranczewska
III miejsce na 25 m stylem dowolnym;
II miejsce na 25 m stylem grzbietowym
Weronika Ciskowska
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Zuzanna Buraczewska
I miejsce na 50 m stylem klasycznym
Antonina Dyga
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym;
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
Emilia Skowrońska
I miejsce na 50 m stylem klasycznym; II miejsce na 100 m stylem klasycznym
Maja Podgórska-Gierson
II miejsce na 50 m stylem klasycznym
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
Kornelia Ciskowska
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Antonina Pomian
II miejsce na 50 m stylem motylkowym
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
Kinga Sosnowska
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
Roksana Flis
II miejsce na 50 m stylem klasycznym;
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
Natasza Zimny
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
Klara Kaźmierczak
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
Julia Jesionkowska
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
II miejsce na 100 m stylem dowolnym
Gabriela Karp
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
Chłopcy:
Aleksander Garbacz
I miejsce na 25 m stylem dowolnym
II miejsce na 25 m stylem grzbietowym
Michał Czyżak
II miejsce na 25 m stylem dowolnym
I miejsce na 25 m stylem grzbietowym
Michał Wójcik
III miejsce na 25 m stylem dowolnym
Jakub Bartosik
II miejsce na 25 m stylem dowolnym
I miejsce na 25 m stylem grzbietowym
Bruno Kwiatkowski
III miejsce na 25 m stylem grzbietowym
Jeremiasz Dziedzic
I miejsce na 50 m stylem dowolnym
Wojciech Kucharczyk
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Jakub Księżak
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
Paweł Łopata
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
Jan Osik
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Kwiatkowski Antoni
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
III miejsce na 100 m stylem dowolnym
Kajetan Rojek
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Piotr Kozłowski
I miejsce na 100 m stylem klasycznym
Dawid Grodzki
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Miłosz Grzybowski
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Gabriel Czyżak
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Borys Garbacz
II miejsce na 50 m stylem motylkowym
Michał Zimny
II miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 50 m stylem motylkowym
Maksymilian Szewczyk
III miejsce na 50 m stylem dowolnym
I miejsce na 100 m stylem zmiennym
Cezary Sokół
II miejsce na 50 m stylem klasycznym
II miejsce na 100 m stylem klasycznym
Mikołaj Lewandowski
III miejsce na 50 m stylem klasycznym
II miejsce na 50 m stylem motylkowym
Adrian Volosin
I miejsce na 50 m stylem grzbietowym
I miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Oskar Kurowski
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Oliwier Topczewski
III miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Michał Gołębiewski
II miejsce na 100 m stylem grzbietowym
Franciszek Śliwka
III miejsce na 100 m stylem zmiennym
Bartosz Borek
II miejsce na 50 m stylem dowolnym
II miejsce na 100 m stylem zmiennym
Hubert Sobczak
II miejsce na 50 m stylem grzbietowym
Przemysław Rećko
II miejsce na 50 m stylem dowolnym
II miejsce na 100 m stylem dowolnym
Paweł Wójcik
III miejsce na 50 m stylem klasycznym.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia
SIATKÓWKA: Dwunasta porażka w sezonie
SIATKÓWKA: Wszystko co dobre...
PIŁKA NOŻNA: Bez wątpliwości we Włocławku
PIŁKA NOŻNA: Włodzimierz Lubański w Wyszkowie (FOTO)
Włodzimierz Lubański to nie tylko genialny piłkarz, niekwestionowana gwiazda polskich i światowych stadionów, ale też skromny, niezwykle miły i ciepły człowiek, o czym mogli przekonać się uczestnicy spotkania, które odbyło się 6 marca w WOK Hutnik.
zobacz więcej
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna w dniach:27 marca - 6 kwietnia 2024 r.
Najnowsze informacje
- Kandydaci PiS do Rady Miejskiej w Wyszkowie i Rady Powiatu Wyszkowskiego
- BRAŃSZCZYK: Najpiękniejsze palmy wybrane (FOTO)
- Rozważasz zmianę systemu grzewczego? Sprawdź korzyści jakie dostarcza pompa ciepła
- Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego (FOTO)
- ZABRODZIE: Wzruszające pożegnanie dyrektor ośrodka kultury (FOTO)
- Znaczenie kompetentnego sklepu budowlanego w realizacji projektów remontowych
- Zakup umywalki - na co zwrócić uwagę?
- W internety nie umieją
- Weź sprawy w swoje ręce. Idź na wybory!
- Debata bez kandydata
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna w dniach:27 marca - 6 kwietnia 2024 r.
Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna w dniach:27 marca - 6 kwietnia 2024 r.