PLPS: PrefBud nadal na czele. Do końca jedna kolejka

01.12.2021
Po szóstej kolejce Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej wiemy już, że tylko dwie ekipy mają jeszcze szanse na końcowe zwycięstwo. Co prawda, trudno sobie wyobrazić inne rozwiązanie niż wygrana PrefBudu, to ciągle teoretyczne szanse ma jeszcze Młoda Krew.

W pierwszym meczu PrefBud zagrał z drugim zespołem Volley Wyszków. Dwa łatwo wygrane sety przybliżyły zawodników PrefBudu do końcowego sukcesu.
W drugim spotkaniu Tłuszcz i Reszta Świata wygrał z Ajmerem. Tylko w secie numer dwa mieliśmy nieco więcej emocji, ale w końcówce więcej spokoju zachowali zawodnicy TiRŚ, wygrywając do 19.
Ekipa Młodej Krwi, która ciągle liczy się w walce o mistrzostwo, skomplikowała sobie zadanie, tracąc seta z drużyną Przyszlim Pograć. Po pierwszym dość łatwo wygranym przed Młodą Krew secie, w drugim emocje były ogromne. Ostatecznie Przyszlim Pograć wygrali 26:24 doprowadzając do tie-breaka. Tu również do końca trwała walka. Końcówkę rozstrzygnęła na swoją koszt Młoda Krew wygrywając 15:13.
W ostatnim meczu tej kolejki, Revival wygrał z UKS Volley 2:1.
MVP szóstej kolejki został Aleksander Purgacz (Revival).