PLPN: Zabrodziaczek nowym liderem

31.05.2021
Po niedzielnej kolejce Powiatowej Ligi Piłki Nożnej mamy nowego lidera. Na prowadzenie wyszła drużyna GS Zabrodziaczek, która aż 22:0 pokonała MTS Nexsell.

Wszystkie trzy niedzielne mecze były ciekawe. W pierwszym FUZ Ostrowy i PBS w Wyszkowie do przerwy zdobyły po trzy gole. Po przerwie lepiej grali zawodnicy PBS i ostatecznie zwyciężyli 7:4.
W najważniejszym dla układu tabeli meczu padł remis. Czarna Elka i Pascal FC Widelec trafili do siatki przeciwnika po cztery razy i zamiast jednego "zabitego" mamy dwóch rannych - obie drużyny mają po 7 punktów. Sytuację wykorzystał GS Zabrodziaczek, który w imponującym stylu pokonał MTS Nexsell aż 22:0, strzelając po 11 bramek w każdej połowie.
W tabeli Zabrodziaczek ma 9 punktów (4 rozegrane mecze) i wyprzedza Czarną Elkę (7 pkt w 4 meczach) i Pascal FC Widelec (7 pkt. po 3 spotkaniach).

W niedzielę 6 czerwca czeka na więc kolejny pojedynek o fotel lidera. Zabrodziaczek zagra bowiem z Pascal FC Widelec.