PIŁKA NOŻNA: Znamy wyniki losowania PP

Sport

PIŁKA NOŻNA: Znamy wyniki losowania PP

14.07.2022
autor: mjk
Znamy wyniki losowania okręgowego Pucharu Polski. Nasze drużyny, grające w okręgu warszawskim poznały przeciwników.

10 sierpnia WKS Rząśnik zagra w II rundzie pucharu na wyjeździe z Dębem II Wieliszew (klasa A). Jeśli wygra, w następnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą spotkania LKS Wrzos Międzyborów - LKS Tur Jaktorów. Mecz III rundy odbędzie się 17 sierpnia.
Także 10 sierpnia i również na wyjeździe swój mecz pucharowy rozegra Nadbużanka Słopsk. Ich przeciwnikiem będzie MKS Sparta Marki (klasa B). Jeśli piłkarze z gminy Zabrodzie przejdą tę rundę w następnej zmierzą się z wygranym w pojedynku MKS Piaseczno (juniorzy) - AP Eskadra Warszawa (A-klasa).
Od III rundy zacznie pucharowe zmagania pierwsza drużyna Bugu Wyszków. Na pewno będzie to wyjazdowe spotkanie, a przeciwnikiem wyszkowian będzie lepszy z pary GLKS Relax Radziwiłłów - KS Delta Warszawa (obie drużyny występują w A-klasie).
Rezerwy Bugu w II rundzie (10 sierpnia) zagrają na wyjeździe z juniorami Delty Warszawa. W przypadku zwycięstwa w III rundzie Bug II trafia na wolny los.
Nina Wiśniewska - kwiecień 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

OGŁOSZENIE

Zgodnie z art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami Wójt Gminy Zabrodzie informuje, że

został ogłoszony wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Zabrodzie przeznaczonych do najmu i dzierżawy.

Wykaz dostępny jest na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Zabrodzie ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Zabrodzie.

Wójt Gminy Zabrodzie
Krzysztof Jezierski

Zitcom
Zitcom