PIŁKA NOŻNA: Zacięty mecz i zwycięstwo Wymakracza (FOTO)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Zacięty mecz i zwycięstwo Wymakracza (FOTO)

10.10.2021
autor:
Ze zwycięstwa 4:3 nad Rzekunianką Rzekuń cieszy się drużyna Wymakracza Długosiodło, a jej kapitan Emil Mostowski z klasycznego hat-tricka! 
 
Początek niedzielnego meczu na stadionie w Długosiodle dla gospodarzy nie zapowiadał się najlepiej. W 25. minucie goście strzelili pierwszą bramkę, która na naszych piłkarzy podziałała chyba jak kubeł zimnej wody, bo do przerwy strzelili trzy gole. Autorem wszystkich był Emil Mostowski. Ostatnia bramka padła z rzutu karnego. Wielkie gratulacje za klasycznego hat-tricka! 
Niestety, druga połowa nie wyglądała już tak dobrze. Wymakraczowi dobrych sytuacji nie brakowało, ale bramki strzelali rzekunianie, wyrównując 3:3. Ostatecznie jednak już w końcówce meczu błąd w obronie gości doprowadza do gola samobójczego i zwycięstwa Wymakracza 4:3. Warto dodać - drugiego zwycięstwa w tym sezonie.  
Mecz był dość ostry, zawodnicy nie unikali kontaktu, co zaowocowało licznymi faulami i kartkami. Drużyna z Rzekunia spotkanie kończyła w składzie 9-osobowym. 
Kolejny mecz Wymakracz rozegra 16 października w Glinojecku z miejscowym Kryształem. 
 
Wymakracz Długosiodło - Rzekunianka Rzekuń 4:3 (3:1) 
Gole dla Wymakracza: Emil Mostowski 28, 31, 45, gol samobójczy 89 
Wymakracz: P. Rosiński I (M. Cichowski) - D. Roguszewski, M. Pasek, M. Gałązka, M. Szymański (A. Jachacy) - B. Kolankiewicz, M. Laska, P. Prabucki, E. Rogalski (M. Rytel) - A. Duda (M. Rytelewski), E. Mostowski (C) 
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość