PIŁKA NOŻNA: Wymakracz wygrywa w Sochocinie

15.06.2021
Trzy punkty z leżącego w powiecie płońskim Sochocina przywieźli piłkarze Wymakracza Długosiodło. Sobotni mecz A-klasy nasi zawodnicy wygrali 2:0.

Ciekawy od samego początku mecz, został przerwany w 25. minucie z powodu ulewy. Po wznowieniu zespoły lekko "ostygły" i na przerwę schodziły bez goli. W drugiej połowie Wymakracz przeważał, ale dopiero w 70. minucie przyniosło to efekt. Bramkę na 1:0 głową zdobywa Emil Mostowski, kapitan drużyny z Długosiodła. Kwadrans później Marcin Kwiatkowski, strzałem z lewej nogi, podwyższył na 2:0. Mimo ataków z obu stron wynik do końca nie uległ zmianie.

Wkra Sochocin - Wymakracz Długosiodło 0:2 (0:0)
Gole: Marcin Kwiatkowski (83.) oraz Emil Mostowski (70.)
Wymakracz: M. Cichowski - Ł. Kwiatkowski, K. Michalak, M. Gałązka, E. Rogalski, B. Kolankiewicz, D. Brejnak (P. Rosiński II), M. Kwiatkowski (P. Rosiński I), M. Rytel (M. Książek), M. Pasek, E. Mostowski.

Kolejne spotkanie Wymakracz gra u siebie.W niedzielę (20.06) o godzinie 17:00 długosiodlanie podejmować będą trzeci w tabeli zespół Wkry Radzanów.