PIŁKA NOŻNA: Wymakracz wygrywa ostatni sparing (foto)

06.03.2021
W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, Wymakracz Długosiodło pokonał WKS Mystkówiec 4:0.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, a grający klasę niżej WKS Mystkówiec miał kilka sytuacji podbramkowych i tylko brak zimnej krwi w decydującym momencie spowodował, że goście gola nie zdobyli. Długosiodlanie swoje okazje mieli również, ale wykorzystali tylko jedną. Po strzale Adriana Grudzińskiego piłka odbiła się od jednego z obrońców WKS i wpadła do bramki.
Po przerwie Wymakracz zdecydowanie przeważał, czego efektem były trzy kolejne gole. Ostatni sparing przed rozgrywkami A-klasy może wlać trochę optymizmu w serca kibiców z Długosiodła.

Wymakracz Długosiodło - WKS Mystkówiec Stary 4:0 (1:0)
Bramki: Adrian Grudziński, Maciej Pasek, Emil Mostowski, Kamil Iwański

Wymakracz:
P. Rosiński I - P. Drózd, D. Gołębiewski, M. Gałązka, E. Rogalski, M. Laska, M. Kwiatkowski, M. Pasek- A. Grudziński, E. Mostowski, D. Rutkowski
Zagrali również: P. Brejnak II, M. Cichowski, K. Iwański, M. Pamrowski, P. Rosiński II, M. Rytel, M. Książek
WKS Mystkówiec: Testowany bramkarz - Druchniak, Ciskowski, J. Rosiński, P. Karłowicz, Wróbel, Woźnica, Krawczyk, Wysocki, Składanek, Olender.
Zagrali również: A. Rosiński, Wiesiołek, Jeż, Kalinowski, Sawka, B. Karłowicz, Szczubel oraz dwóch testowanych