PIŁKA NOŻNA: WKS Rząśnik z trzecim zwycięstwem na wiosnę (foto)

06.04.2019
Trzeci wiosenny mecz piłkarzy WKS Rząśnik i trzecie zwycięstwo. W sobotę rząśniczanie rozbili rezerwy Huraganu Wołomin 5:0.

Wzmocniony przed wiosenną rundą WKS Rząśnik nie ma sobie równych w rozgrywkach A-klasy. W trzech meczach gracze trenera Marka Kucharczyka zdobyli 15 goli, tracąc tylko 2.
W dzisiejszym meczu WKS wygrał łatwo. Gdyby gospodarze wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje mogło skończyć się "dwucyfrówką".
Do przerwy gole dla WKS zdobyli: Marcin Kowalczyk ładnym strzałem zza linii pola karnego oraz Michał Piotrowski w 22. minucie z rzutu karnego. Po przerwie swoje gole dołożyli: Andrzej Akier, Grzegorz Abramczyk i Piotr Ciemerych.

WKS Rząśnik - Huragan II Wołomin 5:0 (2:0)