PIŁKA NOŻNA: WKS Rząśnik przegrywał już 0:3, ale wygrał!

14.02.2022
Zawodnicy WKS Rząśnik w swoim drugim zimowym sparingu przegrywali już 0:3 z FC 2012 Różan. Cały mecz skończył się jednak zwycięstwem rząśniczan.

Po trzydziestu minutach pierwszej połowy goście z Różana (12 drużyna ciechanowsko-ostrołęckiej klasy A) prowadzili 3:0, po błędach obrońców WKS.
Na szczęście gospodarze  (spotkanie odbywało się w Długosiodle, ale gospodarzami byli rząśniczanie) w końcówce pierwszej części meczu zdobyli dwa gole.
Po przerwie gra naszych piłkarzy była już znacznie lepsza. Co prawda zawodnicy z Różana zdobyli jeszcze jedną bramkę, ale rząśniczanie strzelili trzy gole i ostatecznie wygrali 5:4.
Gole dla WKS zdobyli: Dawid Kamiński (2) oraz Michał Piotrowski, Grzegorz Abramczyk oraz zawodnik testowany.

W niedzielę w Jadowie, WKS zagra z Jutrzenką Cegłów (siedlecka klasa A).