PIŁKA NOŻNA: WKS przegrał w Mystkówcu

01.06.2021
WKS Mystkówiec przegrał w niedzielę na własnym boisku ze Świtem Baranowo w ramach rozgrywek ostrołęckiej klasy B. Wynik mógłby być inny, gdyby nie jedna, kontrowersyjna decyzja sędziego.

Mecz zaczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 5. minucie gola dla WKS zdobył z rzutu karnego Piotr Ciskowski. Kwadrans później to goście wykonywali rzut karny. Po zagraniu ręką w polu karnym goście otrzymali jedenastkę oraz prezent w postaci czerwonej kartki dla Adama Rosińskiego, który niefortunnie interweniował. Decyzja sęziego wzbudziła spore kontrowersje, jednak oczywiście nie została zmieniona i gospodarze grali przez 70 minut w dziesiątkę. To znacznie ułatwiło grę gościom, którzy już do przerwy prowadzili 3:1.
Po przerwie gra się wyrównała i mystkowianie mieli kilka sytuacji do zdobycia gola. Jednak to Świt w 75. minucie zdobył czwartą bramkę i wiadomo już było, że zwycięzca tego pojedynku może być tylko jeden.
WKS nie był drużyną gorszą, ale jedna kontrowersyjna, decyzja sędziego wpłynęła na dalszy przebieg spotkania.

WKS Mystkówiec - Świt Baranowo 1:4 (1:3)