PIŁKA NOŻNA: Ważna wygrana Wymakracza!

26.04.2021
Trzy gole Emila Mostowskiego dały ważne punkty piłkarzom Wymakracza Długosiodło. W niedzielę podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka pokonali Orła Sypniewo 3:2 (2:1)

Mecz zaczął sięświetnia dla gospodarzy. Już w 6. minucie meczu Emil Mostowski po podaniu Kamila Iwańskiego zdobył pierwszego gola. Niestety kilka minut później goście wyrównali. Zacięta walka trwała przez całe 90 minut, a sytuacji z obu stron nie brakowało. Na przerwę długosiodlanie schodzili z prowadzeniem 2:1. W 38. minucie meczu drugie trafienie zaliczył kapitan Wymakracza. Niestety, wkrótce po zmianie stron goście znów doprowadzili do remisu.
Na szczęście końcówka spotkania należała do piłkarzy z Długosiodła. W 85. minucie Emil Mostowski kompletuje hat-tricka i dzięki temu trzy punkty wędrują na konto gospodarzy.
Wymakracz dzięki wygranej awansował na piąte miejsce w tabeli.

Wymakracz Długosiodło - Orzeł Sypniewo 3:2 (2:1)

Gole: Emil Mostowski (3., 38. i 85.)
Wymakracz: P. Brejnak II - P. Drózd (A. Jachacy), K. Michalak, M. Gałązka, E. Rogalski (M. Książek), E. Mostowski, M. Pasek, M. Kwiatkowski (Sz. Gałązka), A. Grudziński (B. Kolankiewicz), D. Rutkowski (D. Gołębiewski), K. Iwański (A. Duda)

Kolejne spotkanie Wymakracza to starcie z sąsiadem w tabeli ligowej - Kurpikiem Kadzidło. Mecz odbędzie się 1 maja (sobota) o godzinie 16.00 na stadionie w Myszyńcu.