PIŁKA NOŻNA: W sobotę w Wyszkowie turniej kwalifikacyjny Mistrzostw Polski Superliga6

Sport

PIŁKA NOŻNA: W sobotę w Wyszkowie turniej kwalifikacyjny Mistrzostw Polski Superliga6

30.06.2022
autor: opr. mjk
W sobotę, 2 lipca na stadionie WOSiR odbędzie się turniej kwalifikacyjny do  do Finałów Mistrzostw Polski Superliga6.

SL6 Cup 2022 – turniej kwalifikacyjny do finałów Mistrzostw Polski Superliga6 pod patronatem Starostwa Powiatu Wyszkowskiego odbędzie się w Wyszkowie pierwszy raz.

Czym jest turniej SL6 Cup? Drużyny rywalizują w swoich lokalnych ligach, rozgrywając mecze raz w tygodniu, w okresie od września do czerwca. Mistrzowie miast awansują do finałów Mistrzostw Polski rozgrywanych w formie turnieju. Ponadto zwycięzcy lokalnych rozgrywek pucharowych zagrają w turnieju finałowym o Puchar Polski.

Wspólnie z Wyszkowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz głównym organizatorem – Ligą Bemowską, będziemy gościć w Wyszkowie amatorskie drużyny niemal z całej Polski – Warszawy, Katowic, Lublina, Białegostoku, Częstochowy, Tomaszowa Mazowieckiego, Zabrza i oczywiście z Wyszkowa!
Podczas turnieju na murawie w Wyszkowie zobaczymy brązowych medalistów tegorocznej edycji Powiatowej Ligi Piłki Nożnej – drużynę Czarna Elka oraz drużynę Wisconsin.

Turniej finałowy odbędzie się 9 lipca w Warszawie, na obiektach OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku. Zwycięzca pojedzie na Ligę Mistrzów Szóstek, która w tym roku odbędzie się w Czarnogórze.
 
Początek sobotniego turnieju o godz. 10.00, zakończenie planowane jest na ok. godz. 18.00.
Nina Wiśniewska
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość