PIŁKA NOŻNA: W podziękowaniu za awanse (foto)

Sport

PIŁKA NOŻNA: W podziękowaniu za awanse (foto)

10.08.2017
autor: Urząd Miejski w Wyszkowie
Z piłkarzami drugiej drużyny Bugu Wyszków burmistrz Grzegorz Nowosielski spotkał się 7 sierpnia. Była to okazja do pogratulowania wyszkowskim piłkarzom dwóch awansów, które w ciągu dwóch sezonów osiągnęła bardzo młoda drużyna.
W sezonie 2015/2016 Bug II awansował z B do A-Klasy, po ostatnich rozgrywkach do warszawskiej ligi okręgowej. Dzięki temu zespół trenera Arkadiusza Mielczarczyka będzie występował tylko o szczebel niżej niż pierwsza drużyna.
Grzegorz Nowosielski podziękował młodym graczom za ich efektywną pracę podczas treningów, a także meczów mistrzowskich, w efekcie których Bug II osiągnął bardzo dobre wyniki ligowe. Burmistrz zapewnił również, że gmina Wyszków w dalszym ciągu będzie inwestowała w infrastrukturę sportową, co widać chociażby po powstającym sztucznym boisku, a kolejnym etapem będzie modernizacją płyty głównej. Zapewnił także, że samorząd gminny w dalszym ciągu szczególną opieką roztaczać będzie klubową akademię, z której do seniorskiej piłki wypływają juniorzy.
Za pomoc od samorządu podziękował z kolei trener wyszkowian. Arkadiusz Mielczarczyk zapewnił, że jego piłkarze mają świadomość tej pomocy, dziękują za nią i starają się w każdy mecz i trening wkładać całe serce.
Burmistrz, w ramach podziękowania za dobre wyniki sportowe, wręczył piłkarzom bluzy sportowe z herbem klubu. Z kolei kapitan zespołu, Tomasz Cichocki przekazał burmistrzowi okazjonalną koszulkę polo rezerw, której edycja była limitowana.
Zapraszamy na inauguracyjny mecz Bugu II w nowym sezonie. W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia o godz. 17 na wyszkowskim stadionie rezerwy podejmować będą Dąb Wieliszew.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość