Po ostatnim meczu sezonu Ligi Okręgowej trener Wymakracza Długosiodło Raał Gordziejczyk ogłosił, że żegna sie z drużyną. Była to druga przygoda trenera Gordziejczyka z zespołem z Długosiodła. Tym razem trwała pół roku.
- Mimo przeciwności losu - super było wrócić ponownie do Was, do drugiego domu - powiedział trener Gordziejczyk żegnając się z drużyną.
W 23 meczach pod wodzą trenera Gordziejczyka (sparingi + ligi) Wymakracz odniósł 8 zwycięstw, zanotowałdwa remisy, a 13 spotkań przegrał. Drużyna z Długosiodła ostatecznie zajęła 14. miejsce w ligowej tabeli. Klub nadal nie jest pewny, czy zagra w lidze okręgowej w przyszłym sezonie. Zależy to od ewentualnego awansu Opii Opinogóra w barażach o awans do V ligi. W pierwszym meczu barażowym, który odbył się w środę, drużyna z okolic Ciechanowa przegrała 2:4 z Naprzodem Zielonki. Rewanż już w najbliższą sobotę.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia
Najnowsze informacje
- Policyjny pościg ulicami Wyszkowa (VIDEO)
- Uczą, inspirują, wychowują
- Wyszkowski szpital inwestuje w nowoczesną diagnostykę
- Jak rozpoznać, że oliwki ze słoiczka są dobrej jakości?
- Dobrowolna zasadnicza służba wojskowa - sprawdź!
- Lepszy fach w ręku czy dyplom uczelni?
- Polsko-niemiecka wymiana młodzieży: 10 lat przyjaźni i współpracy
- BOKS: Mateusz Tryc będzie bronił mistrzowskiego pasa
- Adam Kuc, franczyzobiorca VeloBanku, o tym, jak otworzyć placówkę i zarabiać na własnych warunkach
- Pijany wjechał do rowu. Najpierw przyznał się do jazdy, później zmienił wersję