PIŁKA NOŻNA: Rezerwy Bugu kończą porażką

Sport

PIŁKA NOŻNA: Rezerwy Bugu kończą porażką

19.06.2024
autor: M
Porażką inauguracyjny sezon w A-klasie zakończyły rezerw Bugu. W sobotę lepsi okazali się goście z Tłuszcza.

Wyszkowianie zaprezentowali w tym meczu bardzo dużą nieskuteczność. Sam Igor Falbowski powinien zakończyć mecz z co najmniej hat-trickiem na koncie. Źle ustawione celowniki piłkarzy gospodarzy skutecznie wykorzystali przyjezdni. Bardziej doświadczony zespół gości, dowodzony przez byłego zawodnika Bugu Roberta Szreibera, wykorzystywał pomyłki naszych zawodników. Tak było m.in. przy pierwszym golu, kiedy to w piłkę nie trafił jeden z defensorów, a piłkę do bramki kopnął obok leżącego Kacpra Fedorczyka jeden z rywali. Drugi gol padł z kolei po tym, jak większość z zawodników trenera Szajczyka pospieszyła do sędziego w związku z nieodgwizdanym faulem. Wyszkowianie stanęli, a jeden z piłkarzy gości strzałem przy dalszym słupku podwyższył prowadzenie. Chwilę przed przerwą ładnie w polu karnym zachował się Falbowski. Mimo obecności rywala, odwrócił się w kierunku bramki i strzałem od słupka dał kontaktowe trafienie.
Chwilę po wznowieniu gry ten sam zawodnik znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale przymierzył w jego nogi. 20 minut przed końcem zawodnik z Tłuszcza wykonał piękny strzał z 25 metrów, którym nie dał najmniejszych szans Filipowi Augustyniakowi. Kiedy rozpoczął się doliczony czas gry, Michał Rogulski strzałem głową przelobował bramkarza, ale zabrakło już czasu na wyrównanie wyniku.

Bug II - Bóbr Tłuszcz 2:3 (1:2)
Gole dla Bugu: Falbowski 41, Rogulski 90+1.
Bug: Fedorczyk (46. Augustyniak) - Buźniak (63. Salwin), Rogulski, Chodkowski, Penkul (63. Łysik), Skrocki, Pilaciński (46. Wójcik), Pietrzykowski (46. I. Świderek), Balcer, Falbowski (73. Świętoń), D. Kamiński (73. Kopiejewski).

Eurodock - maj 2024
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość