PIŁKA NOŻNA: Remis wywalczony w ostatniej minucie

18.05.2021
W ostatniej minucie doliczonego czasu gry do bramki Mazowsza Jednorożec trafił Emil Mostowski, ratując jeden punkt dla Wymakracza Długosiodło. Mecz ciechanowsko-ostrołeckiej klasy A zakończył się wynikiem 2:2.

Niedzielny mecz, pierwszy od dawna z kibicami na trybunach, był dla piłkarzy Wymakracza bardzo nerwowy. Do przerwy żadnej z drużyn nie udało się tafić do bramki przeciwnika. Mimo że do Długosiodła przyjechał ostatni zespół w tabeli, gra była wyrównana.
Po zmianie stron to goście pierwsi strzelili bramkę. W 66. minucie po uderzeniu Emila Mostowskiego gospodarze wyrównali, ale już siedem minut później Mazowsze znów wyszło na prowadzenie. Na szczęście długosiodlanie grali do końca i w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, ponownie Emil Mostowski doprowadza do wyrównania. Chwilę później sędzia kończy spotkanie.

Wymakracz Długosiodło - Mazowsze Jednorożec 2:2 (0:0)
Gole dla Wymakracza: Emil Mostowski (66. i 90.+3)
Wymakracz: M. Cichowski - P. Drózd (61. A. Jachacy), K. Michalak, M. Gałązka, M. Szymański (78. D. Gołębiewski), E. Rogalski, Ł. Kwiatkowski (83. D. Rutkowski), M. Kwiatkowski (48. M. Laska), M. Rytel (75. B. Kolankiewicz)- E. Mostowski, K. Iwański (53. A. Duda)

Dla kapitana Wymakracza były to trafienia numer 91 i 92 w żółto-zielonych barwach. Jest szansa, że przed końcem tego sezonu przekroczy magiczną barierę 100 goli dla długosiodlańskiej ekipy. Do zakońćzenie rozgrywek pozostało jeszcze siedem kolejek.
Najbliższa szansa na gole, a przede wszystkim punkty, to środowy pojedynek w Baboszewie. 26 maja o 18.00 Wymakracz zagra tam z Orlętami, które mają 2 punkty mniej od naszej drużyny.