PIŁKA NOŻNA: Powiatowe derby dla WKS Rząśnik

18.09.2024
Ciekawe widowisko mogli obejrzeć widzowie derbowego pojedynku Nadbużanka Słopsk - WKS Rząśnik. Nie brakowało walki, ładnych goli i ciekawych sytuacji podbramkowych. Rozstrzygnięcie padło dopiero w doliczonym czasie gry.

Do przerwy zespół z Rząsnika prowadził po golu Karola Rosy. Po zmianie stron gospodarze zaatakowali i w ciągu kilku minut wyszli na prowadzenie 2:1. W 80. minucie w polu karnym faulowany był Piotr Ciemerych, a gola z 11 metrów zdobył Michał Piotrowski i zapowiadało się na podział punktów.
W doliczonym czasie gry wynik ustalił jednak Bartosz Ponichtera, który na boisku pojawił się kilka minut wcześniej.

Nadbużanka Słopsk - WKS Rząśnik 2:3 (0:1)
Gole dla Nadbużanki: Karol Kisiel (75. i 78.)
Gole dla WKS: Karol Rosa (38.), Michał Piotrowski (80.), Bartosz Ponichtera (90.+3)
Nadbużanka: D. Zieliński - M. Druchniak, D. Kozłowski, K. Kozłowski, P. Głuszek, P. Topolewski, M. Paź (60. E. Gąsecki), A. Kujawski (80.  Ł. Koczara), Kubalski (50. K. Kisiel), M. Wysocki - W. Wiśniewski (75. K. Dybek)
WKS: D. Pietruszewski - Ł. Abramczyk, S. Sasin, O. Jeż (33. K. Rosa), B. Skoczeń, K. Lenart, D. Bielecki (25. P. Śleszyński), K. Zasłona (72. A. Nikodemski), P. Osowiecki (62. H. Skrzecz), G. Abramczyk, M. Piotrowski (81. B. Ponichtera).