PIŁKA NOŻNA: Porażka w Białymstoku (foto)

25.09.2019
Kibice zgodnie mówili, że nie pamiętają, kiedy Loczki zagrały tak słaby mecz. Niestety w niedzielę, w meczu z Włókniarzem Białystok, tylko bramkarce Joannie Żak należy dziękować, że spotkanie zakończyło się porażką tylko 1:2.
Drużyna z Białegostoku miała przewagę od początku meczu, jednak mądrze grające wyszkowianki potrafiły przetrzymać napór gospodyń i 17. minucie strzelić gola. Po składnej akcji do siatki Włókniarza trafiła Natalia Czyż.
Po przerwie sytuacja się powtórzyła. Dominowały zawodniczki z Podlasia, które wyrównanie zdobyły z rzutu karnego. Wyszkowianki próbowały się odgryzać kontratakami, ale brakowało skuteczności.
Kilka minut przed końcem meczu, decydujące trafienie zadała nowa piłkarka Włókniarza Aleksandra Bieryło (przeszła z Akademii Suwałki, gdzie seryjnie zdobywała bramki).
W tym tygodniu nasze piłkarki odpoczywają, z powodu wycofania się z  rozgrywek MOSiRu Sieradz.
5 października Loczki pojadą na mecz z liderem - UKS SMS Łódź. Zespół z Łodzi do tej pory nie stracił żadnego punktu.