PIŁKA NOŻNA: Plan przygotowań Wymakracza

Sport

PIŁKA NOŻNA: Plan przygotowań Wymakracza

10.01.2021
autor: mjk
Zawodnicy Wymakracza Długosiodło znają już sparingpartnerów, z ktorymi zagrają mecze, przygotowując się do rundy wiosennej.

Wymakracz Długosiodło rozpoczyna treningi 21 stycznia. Już dwa dni później (23 stycznia) na stadionie w Długosiodle zaplanowano sparingowy hit - mecz z Bugiem Wyszków (lider Ligi Okręgowej)
Tydzień później Wymakracz Długosiodło zagra z GKS Andrzejewo, z którym gra w rozgrywkach A-klasy.
6 lutego do Długosiodła przyjedzie MKS Małkinia  (13 miejsce w siedleckiej Lidze Okręgowej), a tydzień później ULKS Ołdaki (ostrołęcka klasa B)
W sobotę 20 lutego kolejne derby powiatu: Wymakracz Długosiodło - WKS Rząśnik. Czwarty zespół warszawskiej A klasy zmierzy się z czwartą drużyną A klasy ciechnowsko-ostrołęckiej. To bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek.
W następny weekend podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka zagrają z GKS Pokrzywnica (15 miejsce w ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówce).
Na koniec przygotowań - 6 marca (sobota) kolejny pojedynek derbowy: Wymakracz Długosiodło - WKS Mystkówiec Stary (klasa B, Ostrołęka).

Rundę wiosenną piłkarze z Długosiodło zaczynają 13 marca. W pierwszym meczu zagrają na wyjeździe z GUKS Krasnosielc, z którym jesienią przegrali 2:3.
Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość