Poznaliśmy pierwsze decyzje kadrowe sztabu szkoleniowego Bugu.
W nowym sezonie w barwach Bugu nie zobaczymy weteranów mazowieckich boisk - Dariusza Dadacza i Damiana Świerblewskiego. Nie będzie również Nikodema de Sousy, który został sprzedany do IV-ligowego Troszyna.
Z kolei w odwrotną stronę powędruje rosły napastnik z Troszyna, autor drugiego gola z Mazovią. Z drużyną trenują również obrońca Sokoła Serock i napastnik KS Wesoła.

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja opinia

PIŁKA NOŻNA: Oświadczenie Zarządu Bugu Wyszków!

KOLARSTWO: 16. Memoriał Stanisława Królaka
To było znów święto kolarskie, tym razem w Święto Pracy. 16. Memoriał Stanisława Królaka 2025, organizowany przez Grzegorza Wajsa i ekipę Poland Bike, odbył się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Bohaterem zawodów był 21-letni Maciej Petryszyn z podwarszawskiej Kobyłki, który jako pierwszy w historii imprezy wygrał oba memoriałowe wyścigi główne, tym samym dwukrotnie zdobywając charakterystyczne i wyjątkowe trofeum „Pompkę Królaka”. Zawodnik Cateny Wyszków Adrian Kuczyński był drugi!
zobacz więcej

Już w niedzielę otwarcie toru pumptrack!

Trzy nasze kluby ze wsparciem ministra sportu

Pobierz gazetkę promocyjną
Oferta ważna: 8-18.05.2025 lub wg terminów przy produktach.
Najnowsze informacje
- Współpraca z architektem - klucz do wymarzonego domu
- Hoboki metalowe - niezawodne rozwiązanie do przechowywania substancji chemicznych i produktów spoż.
- Za kierownicą z piwem w ręku… na oczach policjantów
- Bezpieczny majowy weekend
- Pierwsza Komunia w sanktuarium św. Idziego (FOTO)
- Pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Osuchowskiej (FOTO)
- Święto Konstytucji 3 maja (FOTO)
- WTBS zbuduje nowy blok przy ul. Łącznej (FOTO)
- KOLARSTWO: 16. Memoriał Stanisława Królaka
- Motoserce – akcja promująca krwiodawstwo