PIŁKA NOŻNA: Pierwsza sparingowa wygrana Bugu

Sport

PIŁKA NOŻNA: Pierwsza sparingowa wygrana Bugu

26.07.2017
autor: Michał Mielczarczyk
Piłkarze Bugu Wyszków rozegrali w ostatnią sobotę pierwszy letni mecz kontrolny. W Sulejówku zmierzyli się z grającą o klasę niżej Victorią II. Wyszkowianie wygrali ten mecz.
Do przerwy to Victoria prowadziła dwoma bramkami. Jednak w drugiej połowie dzięki bramkom Roberta Nogaja, Macieja Bali i Adriana Nikodemskiego goście przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zestawienie wyszkowskiej drużyny jest jak na razie bardzo eksperymentalne, w sobotę zagrało kilku juniorów oraz testowanych zawodników.

Victoria II Sulejówek – Bug 2:3 (2:0)
Bramki dla Bugu: Nogaj, Bala, Nikodemski.
Bug: Ł. Rogulski (46. Laskowski) – M. Bala, R. Nogaj K. Maciak, D. Penkul – B. Rejnuś, zawodnik testowany nr 1, zawodnik testowany nr 2, zawodnik testowany nr 3, zawodnik testowany nr 4 – Ł. Kamiński. Po przerwie zagrali A. Nikodemski, P. Srokowski.

Najbliższy sparing Bug rozegra 29 lipca z Nadnarwianką, prawdopodobnie w Pułtusku.
Natomiast druga drużyna Bugu co prawda nie poznała jeszcze swojego rywala w II rundzie okręgowego Pucharu Polski, ale wiadomo już, która z dwóch drużyn będzie przeciwnikiem Bugu II. 23 sierpnia wyszkowianie zagrają na wyjeździe ze zwycięzcą pojedynku I rundy WKS Rząśnik – Mazur Radzymin.
ASF - 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość