PIŁKA NOŻNA: Ostatni sparing Loczków na plus (FOTO)

11.08.2021
W ostatnim meczu sparingowym, przed inauguracją rozgrywek II ligi piłki nożnej kobiet wyszkowskie Loczki pokonały Żbik Nasielsk 7:1.

Mecz nie był wielki widowiskiem. Murawa w Nasielsku nie pozwalała na techniczną grę, a w pierwszej połowie ambitnie grające zawodniczki Żbika nie pozwalały na wiele piłkarkom Loczkom. Dopiero po zmianie stron wyszkowianki zagrały tak, jak wymaga się od zespołu grającego dwie klasy wyżej. W drugiej połowie Żbik nie oddał ani jednego strzału, a gdyby Loczki wykorzystały wszystkie sytuacje podbramkowe wynik byłby dwucyfrowy.
Zakończyło się "tylko" siedmioma golami i, co ważne, bez kontuzji.

Żbik Nasielsk - Loczki Wyszków 1:7 (1:1)
Gole dla Loczków: Aleksandra Kozłowska (3), Anna Jałocha (2), Anna Bortkiewicz, Oliwia Świętoń

W sobotę w samo południe, Loczki rozpoczną rozgrywki II ligi. Na pierwszy mecz jadą do Konina, gdzie zagrają z rezerwami czterokrotnego mistrza Polski - Medyka Konin.