PIŁKA NOŻNA: Nieudany początek Wymakracza

Sport

PIŁKA NOŻNA: Nieudany początek Wymakracza

22.03.2023
autor: mjk
Od porażki 2:5 rozpoczęli rundę rewanżową piłkarze Wymakracza Długosiodło. Na swoim stadionie piłkarze trenera Arkadiusza Borowego ulegli Rzekuniance Rzekuń.

Mimo wielu goli, to nie było porywające widowisko. Goście do przerwy zdobyli trzy gole i po zmianie stron kontrolowali przebieg spotkania. Gospodarze w drugiej części meczu zagrali dużo lepiej, ale pogoń za drużyną z Rzekunia, która po godzinie gry prowadziła już 5:0, niestety nie zakończyła się powodzeniem.
Przy okazji warto wspomnieć, że Filip Cackowski, który w sobotnim meczu zdobył gola, został najmłodszym strzelcem bramki w historii klubu z Długosiodła (16 lat i 263 dni).
Debiut w seniorskiej drużynie zaliczył także Tomasz Jakubczyk, wychowanek Wymakracza.
Za to Bartłomiej Kolankiewicz został po sobotnim meczusamodzielnym liderem klasyfikacji zawodników, którzy rozegrali najwięcej spotkań w Wymakraczu Długosiodło. Z 139 spotkaniami (103 w pierwszym składzie) wyprzedził Emila Mostowskiego (138 spotkań. Gratulacje!

Wymakracz Długosiodło - Rzekunianka Rzekuń 2:5 (0:3)
Gole dla Wymakracza: Patryk Bączek (73.), Filip Cackowski (85.)
Wymakracz: J. Borczon - P. Rosiński II (84. P. Prabucki), D. Gołębiewski, D. Roguszewski, P. Drózd (60. T. Jakubczyk), P. Bączek, A. Duda (78. K. Nożewski), M. Rytel, B. Kolankiewicz (78. F. Cackowski), K. Iwański (68. F. Ciach), E. Rogalski.

Za tydzień piłkarzy z Długosiodła czeka mecz „o sześć punktów” z Wkrą Radzanów! Spotkanie odbędzie się 26 marca (niedziela) o godzinie 11:00 w Radzanowie.
W meczu rundy jesiennej Wymakracz zremisował z Wkrą Radzanów 2:2.
Husqvarna 2023
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie