PIŁKA NOŻNA: Nie zasłużyli na porażkę (FOTO)

01.06.2022
autor: mjk, fot. SB
Piłkarze Wymakracza Długosiodło przegrali w niedzielnym meczu ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej 0:3 z Koroną Szydłowo. Na porażkę jednak nie zasłużyli.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0, choć obie drużyny miały świetne sytuacje do objęcia prowadzenia. Długosiodlanie mieli źle ustawione celowniki i bramkarz drużyny gości nie miał okazji się wykazać, za to w bramce Wymakracza świetne zawody rozgrywał Michał Cichowski.
Po przerwie gra wygląała podobnie, zawodnicy z Długosiodła mieli swoje sytuacje, ale rywale wykorzystali bez litości błędy Wymakracza. Porażka w takich rozmiarach jest, z przebiegu gry, na pewno za wysoka, ale taki jest sport. Niewykorzystane sytuacje się mszczą.

Wymakracz Długosiodło - Korona Szydłowo 0:3 (0:0)
Wymakracz: M. Cichowski - P. Prabucki (80. P. Rosiński lI), D. Roguszewski, D. Gołębiewski, E. Rogalski, M. Rytelewski (76. A. Duda), M. Pasek, M. Kwiatkowski (75. M. Laska), M. Książek (46. B. Kolankiewicz), E. Mostowski, M. Rytel (80. F. Ciach)

W sobotę Wymakracz jedzie na znany sobie doskonale stadion do Wąsewa (zanim wybudowano obiekt w Długosiodle, tam właśnie grała drużyna z Długosiodła). Mecz z KS Wąsewo rozpocznie się o 11.00.