PIŁKA NOŻNA: Nie utrzymali remisu

31.05.2021
Wymakracz Długosiodło mimo gry w osłabieniu (po czerwonej kartce) do 85 minuty utrzymywał remis z Pełtą Karniewo. Niestety do domu piłkarze z Długosiodła wrócili bez punktów.

Dla Wymakracza był to siódmy (!) mecz w maju. Sobotnie spotkanie nie był szczególnie ciekawym widowiskiem. Obie drużyny nie miały wielu dogodnych sytuacji, ale z przebiegu gry trzeba powiedzieć, że gospodarze z Karniewa byli drużyną lepszą.
W 72. minucie Marcin Gałązka, obrońca zespołu z Długosiodła otrzymał czerwoną kartkę i ostatnie minuty Pełta grała z przewagą zawodnika. Ich przewaga została udokumentowana w 85. minucie. Szkoda, bo była szansa wywieźć z Karniewa choć punkt.

Pełta Karniewo - Wymakracz Długosiodło 1:0 (0:0)
Wymakracz: M. Cichowski - A. Jachacy, P. Drózd, M. Gałązka, E. Rogalski, B. Kolankiewicz (68. M. Książek), M. Pasek, M. Kwiatkowski (88. P. Rosiński I), M. Rytel (75. Sz. Gałązka), A. Duda, K. Iwański (46. J. Borczon)

Kolejne spotkanie piłkarze Wymakracza rozegrają w sobotę 5 czerwca o godzinie 16.00 na stadionie w Długosiodle. Przeciwnikiem będzie Bartnik Myszyniec, mający identyczną liczbę punktów (39), co Wymakracz. W pierwszym meczu tych zespołów nasi zawodnicy wygrali 5:1.