PIŁKA NOŻNA: Nie ma lidera, jest wygrana

Sport

PIŁKA NOŻNA: Nie ma lidera, jest wygrana

03.11.2016
autor: Michał Mielczarczyk
Po ostatniej kolejce rozgrywek rezerwom Bugu Wyszków nie udało się wrócić na pozycję lidera A-Klasy. Młody wyszkowski zespół jednak powetował to sobie. Został w sobotę pierwszą w sezonie drużyną, która przywiozła z Łomianek komplet punktów.
Sobotni mecz lepiej rozpoczęli gospodarze. Po niepotrzebnym faulu Przemka Nasiadki piłkarzom rywala udało się wepchnąć piłkę do bramki po rzucie wolnym pośrednim. Jeszcze przed przerwą płaskim strzałem przy słupku do remisu doprowadził Tomasz Cichocki.
Napastnik rezerw został bohaterem tego spotkania. Najpierw okazał się lepszy w sytuacji sam na sam, mijając bramkarza i strzelając do pustej bramki. Następnie podwyższył prowadzenie przytomnym, strzałem z rzutu wolnego. Pięć minut przed końcem meczu rezultat ustalił Łukasz Kamiński, wykorzystując pojedynek oko w oko z bramkarzem.
Z powodu wygranej Escoli w Rząśniku Bugowi nie udało się ponownie stanąć na czele tabeli. Pocieszeniem jest jednak fakt, że nasza drużyna jako pierwsza w sezonie z Łomianek przywiozła pełną pulę. A już w najbliższą niedzielę małe derby powiatu wyszkowskiego. O godz. 12 na swoim stadionie WKS podejmie Bug II. Mecz powinien odbyć się w Wyszkowie, jednak z powodu dużej liczby meczów na miejskim stadionie i dzięki uprzejmości działaczy WKS-u spotkanie zostanie rozegrane właśnie w Rząśniku.

KS II Łomianki – Bug II 1:4 (1:1)
Bramki dla Bugu: Cichocki 34, 67, 76, Kamiński 86
Bug: M. Cichawa – A. Gołębiewski (k), T. Świętoń, K. Skoczeń, Ł. Szymański (46 J. Kopiejewski) - B. Rejnuś, A. Nikodemski, P. Nasiadka, K. Rosa (86  Michał Rosiński) – T. Cichocki, Ł. Kamiński.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość