PIŁKA NOŻNA: Nadbużanka demoluje Rządzę (FOTO)

25.10.2022
Piłkarze Nadbużanki Słopsk w niedzielę łatwo wygrali z Rządzą Załubice. Sześć goli strzelonych to i tak połowa tego, co powinno "wpaść" do bramki gości.

Zawodnicy z Załubic przystąpili do meczu w 10-osobowym składzie, ale do przerwy przegrywali tylko 0:2, po dwóch trafieniach Dawida Kamińskiego. Po zmianie stron widzowie zgromadzeni na stadionie miejskim w Wyszkowie mogli zobaczyć kolejne cztery bramki. Ich autorami byli Mateusz Ściechowicz, Piotr Włodek oraz ponownie dwukrotnie Kamiński.

Nadbużanka Słopsk - Rządza Załubice 6:0 (2:0)

Gole: Dawid Kamiński - 4 (14., 24., 60., 82.), Mateusz Ściechowicz (54.), Piotr Włodek (81.)
Nadbużanka: Błażej Grabowski - Karol Anklewicz, Bartosz Wojtaszek, Kamil Kozłowski (55. Dawid Kozłowski), Marcel Wysocki, Piotr Srokowski, Szymon Gałązka (78. Sławomir Kozłowski), Piotr Włodek, Miłosz Druchniak (46. Mateusz Ściechowicz), Mateusz Paź (60. Aleksander Purgacz), Dawid Kamiński

W następnej kolejce piłkarze z gminy Zabrodzie jadą na mecz z KS II Łomianki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 października o 14.00.