PIŁKA NOŻNA: Nadbużanka demoluje Rządzę (FOTO)

Sport

PIŁKA NOŻNA: Nadbużanka demoluje Rządzę (FOTO)

25.10.2022
autor: mjk
Piłkarze Nadbużanki Słopsk w niedzielę łatwo wygrali z Rządzą Załubice. Sześć goli strzelonych to i tak połowa tego, co powinno "wpaść" do bramki gości.

Zawodnicy z Załubic przystąpili do meczu w 10-osobowym składzie, ale do przerwy przegrywali tylko 0:2, po dwóch trafieniach Dawida Kamińskiego. Po zmianie stron widzowie zgromadzeni na stadionie miejskim w Wyszkowie mogli zobaczyć kolejne cztery bramki. Ich autorami byli Mateusz Ściechowicz, Piotr Włodek oraz ponownie dwukrotnie Kamiński.

Nadbużanka Słopsk - Rządza Załubice 6:0 (2:0)

Gole: Dawid Kamiński - 4 (14., 24., 60., 82.), Mateusz Ściechowicz (54.), Piotr Włodek (81.)
Nadbużanka: Błażej Grabowski - Karol Anklewicz, Bartosz Wojtaszek, Kamil Kozłowski (55. Dawid Kozłowski), Marcel Wysocki, Piotr Srokowski, Szymon Gałązka (78. Sławomir Kozłowski), Piotr Włodek, Miłosz Druchniak (46. Mateusz Ściechowicz), Mateusz Paź (60. Aleksander Purgacz), Dawid Kamiński

W następnej kolejce piłkarze z gminy Zabrodzie jadą na mecz z KS II Łomianki. Spotkanie odbędzie się w sobotę 29 października o 14.00.

Eurodock 2021
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie
ul. gen. Wł. Sikorskiego 23/31,
07-200 Wyszków

ogłasza

Konkurs na stanowisko
PREZESA
ZARZĄDU SPÓŁDZIELNI

Szczegóły konkursu, wymagania wobec kandydatów oraz tryb i termin składania ofert, a także Regulamin prowadzenia konkursu dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni (www.smspojnik.pl)

Rada Nadzorcza
Spółdzielni Mieszkaniowej
„Spójnik” w Wyszkowie

Zitcom
Zitcom